KADRA PEDAGOGICZNA, ADMINISTRACJA I OBSŁUGA
Ewa Gac - dyrektor przedszkola
Katarzyna Izdebska - wicedyrektor

Agnieszka Wychowaniec - nauczyciel (gr. Kotki)
Beata Szałas - nauczyciel (gr. Żółwiki)
Marta Konecka-Mrozowska - nauczyciel (gr. Żółwiki)
Katarzyna Krajewska - nauczyciel (gr. Kaczuszki)
Joanna Lis - nauczyciel (gr. Kaczuszki)
Aneta Małecka - nauczyciel (gr. Króliczki)
Natalia Olszewska - nauczyciel (gr. Króliczki)
Iwona Zawiślak - nauczyciel (gr. Wiewiórki)
Patrycja Olszewska - nauczyciel (gr. Wiewiórki)
Agnieszka Dzikołowska - nauczyciel (gr. Słowiki)
Anna Straub - nauczyciel (gr. Słowiki)
Wioletta Oniszk - nauczyciel (gr. Rybki)
Beata Jeromin - nauczyciel (gr. Rybki)
Hanna Śniecińska - nauczyciel (gr. Jeżyki)
Anna Lutkiewicz - nauczyciel (gr. Jeżyki)
Agnieszka Gańska - nauczyciel (gr. Żabki)
Krystyna Chmiel - nauczyciel religii

Bogusława Szalwińska - pomoc nauczyciela (gr. Kotki)
Teresa Koper - pomoc nauczyciela (gr. Żółwiki)
Monika Czarnocka - pomoc nauczyciela (gr. Kaczuszki)
Małgorzata Gruszka - pomoc nauczyciela (gr. Króliczki)

Justyna Bilińska - logopeda
Elżbieta Wrażeń - psycholog

Emilia Kolmus - sekretarka przedszkola
Dagmara Cegiełka - kierownik gospodarczy
Monika Dziwicka - główna księgowa
Joanna Portas - samodzielny referent ds. kadr
Mariola Olkowska - intendent
Marcin Ziętara - informatyk
Andrzej Górski - starszy konserwator
Piotr Tkaczyk - starszy konserwator
Nataliia Bugaichuk - woźna

Agnieszka Płońska - woźna oddziałowa (gr. Kotki)
Agnieszka Zalewska - woźna oddziałowa (gr. Żółwiki)
Ewa Sielska - woźna oddziałowa (gr. Kaczuszki)
Magdalena Gryber - woźna oddziałowa (gr. Króliczki)
Katarzyna Orzełowska - woźna oddziałowa (gr. Wiewiórki)
Hanna Ostrowska - woźna oddziałowa (gr. Słowiki)
Dorota Gregorczyk - woźna oddziałowa (gr. Rybki)
Elżbieta Ciechomska - woźna oddziałowa (gr. Żabki)
Teresa Grzelakowska - woźna oddziałowa (gr. Jeżyki)

Agnieszka Adamczyk - kucharka
Edyta Pająk - pomoc kuchni
Dorota Walczyńska - pomoc kuchni
Halina Wiśniewska - pomoc kuchni