ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Kotki
Rytmika
10:15 - 10:35
Balet
14:30 - 15:00
Rytmika
10:15 - 10:35
Jęz. angielski
14:35 - 14:55
Religia
09:00 - 09:25
Taniec
10:00 - 10:20
Korektywa
14:10 - 14:30
Judo
15:05 - 15:25
Jęz. angielski
15:30 - 16:00
Jęz. angielski
09:00 - 09:20
Zaj. sportowe
z elementami piłki nożnej
11:10 - 11:25
Żółwiki
Rytmika
10:35 - 10:55
Balet
14:30 - 15:00
Rytmika
10:35 - 10:55
Jęz. angielski
14:55 - 15:15
Religia
09:25 - 09:50
Taniec
10:20 - 10:40
Korektywa
14:10 - 14:30
Judo
15:05 - 15:25
Jęz. angielski
15:30 - 16:00
Jęz. angielski
09:20 - 09:40
Zaj. sportowe
z elementami piłki nożnej
11:25 - 11:40
Kaczuszki
Religia
09:50 - 10:15
Rytmika
10:55 - 11:15
Balet
14:30 - 15:00
Rytmika
10:55 - 11:15
Jęz. Angielski
15:15 - 15:35
Taniec
10:40 - 11:00
Korektywa
14:10 - 14:30
Judo
15:05 - 15:25
Jęz. angielski
15:30 - 16:00
Jęz. angielski
09:40 - 10:00
Zaj. sportowe
z elementami piłki nożnej
11:40 - 11:55
Króliczki
Religia
10:15 - 10:40
Rytmika
11:15 - 11:35
Balet
14:30 - 15:00
 
Rytmika
11:15 - 11:35
Jęz. angielski
14:15 - 14:35
Taniec
11:00 - 11:20
Korektywa
14:10 - 14:30
Judo
15:05 - 15:25
Jęz. angielski
15:30 - 16:00
Jęz. angielski
10:00 - 10:20
Zaj. sportowe
z elementami piłki nożnej
11:55 - 12:10
Wiewiórki
Rytmika
09:25 - 09:50
Balet
13:30 - 14:00
Religia
09:00 - 09:30
Zaj. sportowe
z elementami piłki nożnej
12:30 - 13:00
Korektywa
13:40 - 14:10
Rytmika
09:25 - 09:50
Jęz. angielski
13:45 - 14:15
Taniec
12:00 - 12:20
Jęz. angielski
15:00 - 15:30
Judo
15:45 - 16:10
Jęz. angielski
10:20 - 10:40
Słowiki
Rytmika
09:00 - 09:25
Balet
13:30 - 14:00
Religia
09:30 - 10:00
Zaj. sportowe
z elementami piłki nożnej
13:00 - 13:30
Korektywa
13:40 - 14:10
Rytmika
09:00 - 09:25
Jęz. angielski
13:15 - 13:45
Taniec
11:40 - 12:00
Jęz. angielski
14:30 - 15:00
Judo
I Grupa 15:25 - 15:45
II Grupa 15:45 - 16:15
Jęz. angielski
10:40 - 11:00
Rybki
Rytmika
12:00 - 12:25
Balet
14:00 - 14:30
Jęz. angielski
13:20 - 13:45
Korektywa
14:10 - 14:40
Jęz. angielski
11:15 - 11:40
Rytmika
12:00 - 12:25
Religia
09:50 - 10:20
Taniec
11:20 - 11:40
Jęz. angielski
14:30 - 15:00
Judo
15:45 - 16:15
Zaj. sportowe
z elementami piłki nożnej
12:30 - 13:00
Jeżyki
Rytmika
09:50 - 10:15
Balet
14:00 - 14:30
Religia
10:00 - 10:30
Jęz. angielski
12:55 - 13:20
Korektywa
13:40 - 14:10
Rytmika
09:50 - 10:15
Jęz. angielski
11:40 - 12:05
Taniec
12:20 - 12:40
Jęz. angielski
14:30 - 15:00
Judo
15:25 - 15:45
Zaj. sportowe
z elementami piłki nożnej
13:00 - 13:30
Żabki
Rytmika
11:35 - 12:00
Balet
14:00 - 14:30
Jęz. angielski
12:30 - 12:55
Korektywa
14:10 - 14:40
Jęz. angielski
10:50 - 11:15
Rytmika
11:35 - 12:00
Religia
10:20 - 10:50
Taniec
12:40 - 13:00
Jęz. angielski
14:30 - 15:00
Judo
15:45 - 16:15
Zaj. sportowe
z elementami piłki nożnej
13:30 - 14:00
Plan zajęć może ulec zmianie.
W każdy poniedziałek - Szachy 12:30 - 13:30
Dodatkowy Jęz. angielski - czwartek 14:30 - 16:00
 
- zajęcia płatne